18-10-2015: Mooie prestaties van onze leden op het Nationaal Kampioenschap

18-10-2015 00:00

Gisteren werden de mooie terreinen van de Nieuwe Heuvel te Lunteren overspoeld met shetland-liefhebbers. Het Nationaal Kampioenschap vond weer plaats; de prachtige afsluiting van het keuringsseizoen met vele mooie regionale kampioenen die de strijd met elkaar aanbonden voor de hoogste eer. Ook dit keer waren er een aantal IJsselstreekse kampioenen aanwezig; de meesten werden mooi geplaatst wat weer mooie promotie was voor onze club. Bedankt!! En ook dit keer hebben we weer een Nederlands Kampioen in de gelederen. Giddy-Up v. Nieuwen Ampsen pakte het kampioenschap bij de jeugd kleine maat en wist daarmee haar titel van vorig jaar te prolongeren!

De overige IJsselstreekse deelnemers werden als volgt geplaatst:
2e plek voor Indy v. Isala (eigenaar J.G.M. Leizer, Etten)
3e plek voor Izaja v.h. Melkvonder (eigenaar L.A.Th.M. Rijntjes, Varsselder-Veldhunten)
6e plek voor Imare v.h. Melkvonder (eigenaar L.A.Th.M. Rijntjes, Varsselder-Veldhunten)
5e plek voor Grace v.d. Teunshoeve (eigenaar T. Aleven, Didam)
1e plek voor Bavin of Duke Stable (eigenaar N. den Hartog, Etten)
2e plek voor Anastacia of Duke Stable (eigenaar N. den Hartog, Etten)
4e plek voor Candora v.d. Viersprong (eigenaar Comb. A.J. en A. Dijkstra, Laren gld.)
2e plek voor Anika v. St. Koordes (eigenaar H.A.M. Suythof, Rekken)
 
Eigenaren, proficiat met deze mooie resultaten! 
Ook onze kampioenen bij de jeugdige voorbrengers, Sanne Suythof en Romy Peters, hebben hun beste beentje voor gezet. Kampioenschap was te hoog gegrepen, maar wat deden ze het goed. Knap gedaan dames; over een tijdje gaan jullie nog druk worden op onze premiekeuring!
 
 
Giddy-Up tijdens onze premiekeuring in augustus
 

Terug

Contact

Secretaris Bram Koster

06-51465627

© 2015 SPF IJsselstreek. Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door Webnode