Fokdag IJsselstreek 13 september

06-09-2020 09:18

Na het besluit van onze leden op de laatste voorjaarsvergadering heeft het bestuur van S.P.F. De IJsselstreek de organisatie van een gezellige fokdag ter hand genomen. In dit bijzondere jaar met het Coronavirus zijn veel activiteiten in heel Nederland afgelast. Dat is logisch en goed, maar toch ook wel erg jammer. Daarom willen wij in De IJsselstreek, binnen de mogelijkheden die de overheidsmaatregelen ons bieden, toch een gezellige dag met onze leden houden. Dat doen we door alle leden de gelegenheid te bieden hun pony’s te laten zien en te strijden om de titel “Kampioen van de Achterhoek 2020”. Maar veel belangrijker is het nog om elkaar te ontmoeten, te praten over onze hobby en een gezellige dag met elkaar te beleven. Daarom hebben we ook een nieuw en bijzonder element in het programma opgenomen: de stoelendans. Niet alleen om de jeugdige deelnemers in onze vereniging iets leuks te bieden. Ook de volwassen dagen we uit om mee te doen aan dit ludieke onderdeel om zo samen het plezier van de dag te vergroten.

Aanstaande zondag 13 september houden we deze gezellige Shetlandponydag vanaf 09.30 uur bij manege ’t Diekshuus te Gendringen. Wie wil is welkom om te komen kijken, maar houdt u allemaal wel aan de coronamaatregelen s.v.p.!

Bestuur S.P.F. De IJsselstreek

Terug

Contact

Secretaris Bram Koster

06-51465627

© 2015 SPF IJsselstreek. Alle rechten voorbehouden.

Mogelijk gemaakt door Webnode